dzięki  uprzejmości operatora portalu www.konin.lm.pl

Konkursy, osiągnięcia

Warsztaty teatralne

Ewaluacja

Edukacja ekologiczna

Szkoła - kontakt

Grono Pedagogiczne

Pedagog psycholog

Spacer po szkole

Klasy integracyjne

Zapowiedzi imprez

Statut szkoły

Warto zobaczyć

Jesteśmy na
Facebooku

nasz sponsor:

GAZETKA SZKOLNA

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK 1 WRZEŚNIA 2014 ROKU

Oddział przedszkolny : godz. 7.00 – 16.00

KLASY I

Uczniów klas I wraz z Rodzicami zapraszamy do udziału we Mszy Św. inaugurującej rok szkolny 2014/2015 o godzinie 10.00.
Do szkoły na uroczyste spotkanie z wychowawcami zapraszamy po Mszy Św. o godzinie 11.00. Spotkanie odbędzie się w auli szkolnej.

KLASY II - III

Klasy II – III : godz. 9.30 – uroczyste spotkanie w auli szkolnej, spotkania z wychowawcami
Godz. 10.00 – udział we Mszy Św. inaugurującej rok szkolny 2014/2015.

KLASY IV - VI

Klasy IV – VI : godz. 10.30 - uroczyste spotkanie w auli szkolnej, spotkania z wychowawcami
Godz. 11.00 - udział we Mszy Św. inaugurującej rok szkolny 2014/2015.

Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2014 - 2015

- oddział "0" - klasa I - klasa II - klasa III - klasa IV - klasa V - klasa VI -

Informacja na temat rządowego programu
„Wyprawka szkolna 2014”

1. W 2014 r. programem pomocy uczniom „Wyprawka szkolna 2014” nie są objęci uczniowie rozpoczynający naukę w kl. I szkoły podstawowej.
2. Dofinansowanie będzie przysługiwało uczniom klas II-III szkoły podstawowej, pochodzącym z rodzin, w których dochód nie przekracza 539 zł na osobę w rodzinie. Wysokość dofinansowania na zakup podręczników dla tych uczniów wynosić będzie 225 zł.
3. Dofinansowanie będzie przysługiwało uczniom klasy VI szkoły podstawowej, pochodzącym z rodzin, w których dochód nie przekracza 539 zł na osobę w rodzinie. Wysokość dofinansowania na zakup podręczników dla tych uczniów wynosić będzie 325 zł.
4. Dofinansowanie będzie przysługiwało uczniom posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego:

•  słabowidzącym
•  niesłyszącym
•  słabosłyszącym
•  z niepełnosprawnością ruchową, w tym z afazją
•  z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym
•  z niepełnosprawnościami sprzężonymi

Wysokość dofinansowania na zakup podręczników dla tych uczniów wynosić będzie 225 zł kl. II-III i 325 zł kl. IV-VI.

Pomoc udzielana jest na wniosek rodziców ucznia, prawnych opiekunów, rodziców zastępczych. Do wniosku należy załączyć, zaświadczenie o wysokości dochodów, orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego i fakturę potwierdzającą zakup podręczników. Wnioski należy pobrać u pedagoga szkolnego od 01.09.2014r.

ZAGROŻENIA DZIECI W INTERNECIE

materiały dla rodziców i nauczycieli

Nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Szkoła z Klasą 2.0

Akcja u powszechnia wśród uczniów wiedzę i postawy potrzebne we współczesnym świecie, pomaga rozwijać umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia, stosować nowe technologie do uczenia się a nie tylko rozrywki, odpowiedzialnie korzystać ze źródeł, stosować szkolną wiedzę w praktyce, bezpiecznie korzystać z internetu.

- Formularz rejestracyjny -

Informuję rodziców, że w roku szkolnym 2013/2014 dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych są:

• 31 października 2013 r.
  • 1 kwietnia 2014 r. (sprawdzian kl. VI)
  • 2 i 3 stycznia 2014 r.
  • 2 maja 2014 r.
  • 20 czerwca 2014 r